Business View – dlaczego warto

19 grudnia 2018

link

Business View to innowacyjna technologia prezentacji wnętrza rozmaitych instytucji użyteczności publicznej, na przykład przedsiębiorstw, dostępna powszechnie na stronach witryny Google. Wykorzystuje pomysł tzw. wirtualnej przechadzki oraz wielu zdjęć w perspektywie 360 stopni. Przyjrzyjmy się zatem, do czego jest przydatna taka prezentacja.

Business View – wirtualna przechadzka

Dzięki koncepcji Google Business View mamy okazję zobaczyć jak prezentuje się dany budynek od wewnątrz. Z możliwości wirtualnej przechadzki możemy skorzystać zarówno używając tradycyjnej witryny Google – wyszukując nazwę przedsiębiorstwa (co sprawi, że wizualizacja pokaże się z boku wyników przeglądania), a także przez tzw. Google Street View. Jest to genialna metoda na wypromowanie przedsiębiorstwa, stanowiąca dopełnienie strategii marketingowej w sieci – internauci codziennie szukają informacji o punktach usługowych: teatrach, restauracjach, basenach oraz klinikach medycyny estetycznej.

Dlaczego warto skorzystać z Business View?

Wykorzystanie usługi Business View może zagwarantować znaczące zyski nie tylko firmom mieszczącym się w dużych miastach takich jak Kraków czy Łódź. Należy nadmienić bowiem, że ten model promocji generuje także rosnące statystyki odwiedzin na firmowej witrynie internetowej, więc warto to wykorzystać. Trzeba tylko wyszukać licencjonowanego fotografa, który zrobi serię zdjęć całego obiektu, zgodnie ze standardami Google.

Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

You May Also Like