Kredyty dla firm – jak go uzyskać?

31 lipca 2018

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, z pewnością przechodziłeś trudniejsze chwile pod kątem finansowym. Partnerzy, którzy zwlekają z opłaceniem należności lub niespodziewane wydatki na rozwój działań – problemów może być wiele. Remedium może kredyt na działalność gospodarczą.

Typy kredytów dla firm

Funkcjonuje wiele metod na wsparcie działalności przedsiębiorstwa. Kredyt inwestycyjny dla firm pozwoli realizować ich potrzebę rozwoju, a kredyt gotówkowy dla firm okaże się zbawiennym zastrzykiem finansowym w gorszym okresie działalności. Przy doborze właściwego kredytu warto kierować się dopasowaniem oferty do wdrożonego modelu biznesowego. Na przykład jeśli rozliczamy się z Urzędem Skarbowym na podstawie ryczałtu lub księgi przychodów i rozchodów, powinniśmy znaleźć taką ofertę, która godzi się na powyższy sposób rozliczenia.

Kredyt dla firm bez zaświadczeń o dochodach

Wielu właścicieli firm otrzymało kredyt dla firm bez zaświadczeń z US i ZUS, a nawet bez wykazania obrotu i dochodu. Aby włączyć się do grupy usatysfakcjonowanych kredytobiorców, najlepiej skonsultować się z rzetelnym doradcą kredytowym znającego wszelkie dostępne na rynku oferty i będzie potrafił znaleźć tę najbardziej opłacalną. Będzie on pomocny także w przypadku, gdy chciałbyś uniknąć sięgnięcia przez bank do rejestrów BIG i KRD.

Kredyt dla firm poniżej 6 miesięcy działalności

Jeżeli bank odmówił Ci pożyczki ze względu na krótki staż firmy, nie załamuj rąk. Na rynku pojawiają się oferty banków, kierowane do raczkujących przedsiębiorstw. Niektóre z nich są osiągalne nawet dla firm, które zostały dopiero założone! Tutaj jednak również niezbędna okaże się konsultacja z doradcą, który przedstawi propozycje kredytów dla prowadzących działalność gospodarczą już od pierwszego dnia po zarejestrowaniu firmy.

You May Also Like