Flobo – robot do obsługi należności

20 czerwca 2022

W tym miejscu znajdziesz szczegółowe wiadomości na temat automatycznego księgowania faktur.

Przedsiębiorcy nieprzerwanie szukają narzędzi, które pozwolą im w łatwy sposób zmniejszyć koszty działalności, a jednocześnie zredukować czas przeznaczany na obsługę uciążliwych procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale również obsługuje windykację opóźnionych należności.

Automatyczna obsługa należności – zasada działania

Automatyczne księgowanie faktur za pośrednictwem Flobo możliwe jest na skutek zintegrowania tego narzędzia z rachunkiem bankowym i programem finansowo-księgowym firmy. Flobo zbiera dane o wydanych fakturach, a następnie obserwuje czy pojawiły się przelewy od kontrahentów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, umożliwia aplikacji rozróżnienie konkretnych płatników, gdyż każdy z nich posiada przydzielony niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należności. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę z czasochłonnego obowiązku manualnego księgowania przelewów, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie innych istotnych dla powodzenia firmy działań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi potrzeby nie tylko większych podmiotów, ale także i tych małych, które w miesiącu wystawiają mniej więcej 100 faktur. Flobo ma jeszcze jedną przydatną funkcję, nadzwyczaj potrzebną tym przedsiębiorcom, którzy nieustannie mają problemy z nieterminowymi klientami – to moduł automatycznej windykacji należności.

Aplikacja do automatycznego księgowania faktur dla biur podróży, podmiotów usługowych oraz hoteli

Nie jesteś przekonany czy robot Flobo to odpowiednie rozwiązanie dla firmy, którą prowadzisz? Flobo proponuje kilka rodzajów automatycznej obsługi należności, z których możesz wybrać tę, która idealnie spełni Twoje wymagania. Ta aplikacja bez problemu księguje należności z tytułu abonamentów, wobec tego znakomicie zda egzamin w szkołach językowych bądź niepublicznych, a więc tam, gdzie płaci się czesne. Z Flobo skorzystać mogą też hostele, hotele, a nawet biura turystyczne – aplikacja zaksięguje wpłaty od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i realizowane w określonych transzach. A co z podmiotami oferującymi przeróżne usługi? Gdy pomiot za zrealizowanie usługi wymaga wcześniejszej opłaty, Flobo będzie kontrolować przelewy do klientów i nadawać dalszy bieg tylko opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]

You May Also Like