Prawo pracy w Krakowie – kancelaria radców prawnych

2 marca 2019

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie prawa pracy, zarówno od strony pracodawcy, jak i pracownika. Nasza praca skupia się nie tylko na toczeniu spraw sądowych, ale również na doradztwie w obszarze bieżącego stosowania prawa pracy.

Prawo pracy – obszar działania kancelarii radcy prawnego

Reprezentując Pracodawców, najczęściej pomagamy im w opracowaniu wszelkiego typu dokumentacji na etapie nawiązania stosunku pracy, jego kontynuacji oraz rozwiązania. Udzielana przez nas pomoc prawna ma nie tylko poprowadzić naszych Klientów przez te stadia, ale również uchronić ich przed sprawami sądowymi z pracownikami. Jesteśmy świadomi, iż wraz z rozkwitem prowadzonej działalności gospodarczej, postępowanie zgodnie z prawem pracy jest większym wyzwaniem. Dlatego też naszym priorytetem jest działanie w dyskretny sposób, dzięki czemu Klient może skoncentrować się na kierowaniu biznesem, a nie na zawiłościach prawnych.

Prawo pracy – radca prawny jako pełnomocnik Pracownika

Nierzadko występujemy w roli pełnomocnika Pracownika. W tym zakresie znacznie częściej nasza pomoc skupia się na prowadzeniu spraw sądowych dotyczących nawiązania stosunku pracy, bezprawnego rozwiązania umowy o pracę lub chociażby godzin nadliczbowych. Bezsprzecznie obliguje nas to do zupełnie innego zaangażowania, gdyż tego rodzaju sprawy wiążą się ze znacznymi problemami na tle postępowania dowodowego. Z tego powodu przekonanie sądu do uznania racji naszego Klienta staje się sporym wyzwaniem.

You May Also Like