Kancelaria radców prawnych – odszkodowania za błędy lekarskie

9 marca 2019

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. dysponuje wyjątkowo rozbudowanym działem dochodzenia odszkodowań. Główne kategorie spraw z jakimi przyszło się nam dotychczas mierzyć to przede wszystkim odszkodowania za wypadki komunikacyjne, za nieudane wakacje czy zagubiony bagaż lub za szkodę będącą wynikiem czynów niedozwolonych, takich jak błędy medyczne i pobicie. Przykłady tego rodzaju spraw można bez problemu wymieniać, ale ważne jest to, że każdorazowo w przypadku powstania szkody jesteśmy gotowi do zapewnienia pomocy prawnej.

Odszkodowania za błędy lekarskie i wypadki komunikacyjne

Codziennie podejmujemy się dochodzenia odszkodowań w różnego typu sprawach. Posiadamy doświadczenie w odszkodowaniach powstałych w wyniku wypadków zarówno drogowych, jak i innych, jak np. upadek na uszkodzonej nawierzchni. Często podejmujemy także sprawy wynikłe ze szkody zaistniałe w trakcie wyjazdów wakacyjnych, związanych m.in. z niezgodnością wykupionej oferty z faktycznymi warunkami panującymi w hotelu czy kiedy bezpodstawnie nie wpuszczono nas do samolotu. Zgłaszają się do nas też osoby poszkodowane na skutek błędów medycznych, takich jak powikłania przy porodzie lub operacji, przepisanie nieprawidłowych leków czy leczenie przez dentystę wbrew zasadom sztuki lekarskiej.

Rola kancelarii prawnej w postępowaniu o odszkodowanie

Podczas prowadzenia spraw o odszkodowanie zmagamy się z drastycznymi doświadczeniami naszych Klientów, takimi jak niepełnosprawność spowodowana przez nieudolnego lekarza, wypadek samochodowy, w skutek którego bliska im osoba poniosła śmierć czy pobicie. Zawsze wiąże się to również z wieloletnią traumą, z jaką zgłaszają się do nas poszkodowani. Naszą rolą w takim przypadku jest ocena stanu faktycznego, a następnie na jego podstawie oszacowanie jakiego odszkodowania może domagać się nasz Klient. Brak jest w tej kwestii jednoznacznych wytycznych, jednak nasze doświadczenie zawsze pozwala nam udzielenie Klientom informacji, która ułatwia im decyzję co do dalszego toku sprawy.

You May Also Like