Biuro podróży egzotycznych zaplanuje wakacje Twojego życia

6 sierpnia 2020

Jeszcze nigdy nie spotkałeś tak unikatowej oferty podróży poślubnej!

Podróże rozluźniają, kształcą wyobraźnię, uczą nas szacunku dla odmiennych narodów i kultur oraz pomagają uciec od codziennych obowiązków. Najbardziej zapamiętujemy te, które prowadzą nas w dalekie miejsca, pod każdym względem różniące się od naszych europejskich realiów. I chociaż nie wszyscy z nas mają naturę tułacza, każdy powinien przynajmniej raz wyjechać w egzotyczną wyprawę w jakikolwiek nieznany sobie zakątek świata.

Egzotyczne podróże – kto je zaplanuje?

Organizacja podróży egzotycznej nie jest prostym zadaniem. Dlatego też zwyczajny urlopowicz udaje się do biur turystycznych. Proponują one jednakże przede wszystkim mało oryginalne pobyty w popularnych hotelach, wczasy organizowane są w kilkunastoosobowych grupach, a ich program zazwyczaj nie przewiduje zwiedzania interesujących miejsc danego regionu. Jeżeli szukasz naprawdę wyjątkowej podróży, sprawdź usługi biura podróży egzotycznych Relaksmisja, specjalizującego się w przygotowaniu podróży szytych na wymiar, czyli z uwzględnieniem indywidualnych preferencji klienta. Po uzgodnieniu z zamawiającym miejsca, terminu podróży oraz preferowanego kosztu wyjazdu, biuro bukuje noclegi i bilety lotnicze, a także wykonuje drobiazgowy plan wczasów. W dodatku biuro daje też parę podstawowych wskazówek dla turysty, czyli gdzie dostać smakowity posiłek, co warto zwiedzić, gdzie wypocząć i powiadamia czego nie robić w danym regionie.

Egzotyczna podróż poślubna lub szalona wyprawa dla aktywnych bądź egzotyczna podróż poślubna

Niezależnie od tego jaki typ wypraw wolimy, w propozycjach biura podróży egzotycznych wszyscy wybiorą coś dla siebie. Dla entuzjastów błogiego relaksu biuro wyselekcjonowało doskonałe lokalizacje w Tajlandii, Filipinach czy Meksyku. Zakochani mogą spędzić miesiąc miodowy wypoczywając na plażach Fiji albo Polinezji – to doskonałe destynacje na podróż poślubną. Z kolei osoby aktywne mogą zobaczyć parki narodowe na Madagaskarze, przejechać samochodem przez Nową Zelandię, kibicować sportowcom na US Open lub wspinać się na Wzgórza Czekoladowe na filipińskich wyspach. Nie brak również sugestii egzotycznych wypraw dla rodzin z maluchami.

Pochodzenie fotografii – relaksmisja.com.

Relaksmisja
ul. Józefińska 4/3
30-529 Kraków

Tel.: +48 535-735-257
E-mail: [email protected]

You May Also Like