Wibroterapia w Polsce – przedstawiamy urządzenia firmy Vitberg

12 grudnia 2018

Na www.wibroterapia.com/vitberg-z-wizyta-u-jedynego-w-polsce-producenta-urzadzen-medycznych-do-wibroterapii/ uzyskasz więcej szczegółów o Vitberg opinie

Z roku na rok terapia wibracjami znajduje uznanie w coraz to nowych dziedzinach:rehabilitacji, kosmetologii czy sporcie wyczynowym. Niewiele osób jednak ma świadomość, że w to właśnie w Polsce powstają aparaty do wibroterapii, które mogą służyć zarówno zwykłemu Kowalskiemu, jak i fizjoterapeutom, lekarzom i sportowcom.

Vitberg – aparaty do wibroterapii rodzimego producenta

Produkcja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ ma miejsce w nowosądeckiej fabryce. Część produkcyjna składa się z kilku działów, między innymi z: wykrawalni, działu elektroniki, szwalni i montowni. Zaprojektowanie aparatu zabrało wiele lat. Produkty Vitberg składane są ręcznie, a poszczególne ich części poddawane są wielu testom. Okrycie modułów szyte jest ze skóry ekologicznej, wykorzystywanej w szpitalach i przychodniach, gdyż jest mocna i łatwo ją dezynfekować.

Zestaw RAM Vitberg+ – do profesjonalnej kliniki i do domu

Z urządzeń firmy Vitberg składających się z modułu bazowego, pięciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, można korzystać zarówno w zaciszu domu, jak i w klinikach i gabinetach rehabilitacyjnych. Odpowiadając na potrzeby profesjonalnych gabinetów, Vitberg włączył do oferty produkcję kozetek oraz foteli, których celem jest właściwe ułożenie pacjenta podczas sesji terapii wibracyjnej.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

You May Also Like