Urządzenia do wibroterapii Vitberg – nie tylko dla zawodowych sportowców

21 października 2018

Potrzebujesz więcej wiadomości o marce Vitberg? Skieruj się na https://www.youtube.com/watch?v=OE_Wjqw5jpY

Nieważne czy jesteś Panią domu czy wyczynowym sportowcem, z pewnością Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ może przyczynić się do podniesienia jakości Twojego życia. Odwiedźmy wspólnie miejsce, gdzie produkowane są moduły do wibroterapii firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Urządzenia firmy Vitberg – opinia Mistrza Świata w kickboxingu

Bądź towarzyszem Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego oraz Pani Bogusławy w trakcie ich pobytu w siedzibie firmy Vitberg i dowiedz się, jak pomogły im modułowe urządzenia do terapii wibracjami tej marki. Regeneracja organizmu po wyczerpujących treningach, stres, bolące biodro czy spowolniony metabolizm – właśnie do walki z takimi dolegliwościami zostały stworzone urządzenia do wibroterapii.

Vitberg – kilka słów o firmie

Firma Vitberg to polski producent modułów do terapii wibracjami, która w wyniku wieloletnich badań nad tą dziedziną stworzyła autorski produkt – modułowy Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Urządzenia są wytwarzane w całości w Nowym Sączu, z elementów polskiej produkcji, a wszelkie ich części są ręcznie składane. Firma kładzie nacisk na skrupulatną kontrolę jakości, dlatego przed oddaniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie sprawdzane. W trosce o swoich pacjentów, bo tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg wciąż ulepsza oferowane produkty, uczestnicząc w pracach badawczych nad aparatami i procesami powiazanymi z wibroterapią.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

You May Also Like