„Uroda i Zdrowie”o produktach do wibroterapii marki Vitberg

22 listopada 2018

Zobacz więcej szczegółów o marce Vitberg na http://bit.ly/2QJ4Lg9

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do wibroterapii marki Vitberg, który przeprowadzili redaktorzy portalu „Uroda i Zdrowie”. Opinia odnośnie zestawu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm została opracowana po trzydziestodniowym okresie korzystania z maty masującej.

Vitberg – ocena autorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Zestaw marki Vitberg jest łatwy do instalacji. Dosłownie w kilka sekund po podpięciu elementów do modułu bazowego można rozpocząć masaż wibracyjny śródbrzusza, nadbrzusza oraz okolic podżebrowych i bocznych brzucha. Drgania działają stymulująco na pracę jelit. Vitberg stworzył także moduł Biodra, który wprowadza w wibracje między innymi mięśnie dwugłowe i czworogłowe oraz pośladkowe uda. Natężenie drgań modułów regulowane jest pilotem. Po niespełna kilku dniach korzystania z modułu Metabolizm dziennikarka Urody i Zdrowia zauważyła u siebie pobudzenie procesów przemiany materii, a w rezultacie – po zakończeniu 30-dniowego testu – utratę kilku zbędnych kilogramów.

Zestaw RAM Vitberg+, z którego można korzystać też przy schorzeniach układu kostno-stawowego, mięśni bądź do łagodzenia innych dolegliwości, dostępne są w licznych punktach rehabilitacyjnych i placówkach na terenie Polski.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

You May Also Like