Redaktor „Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii od Vitberg – opinie

14 października 2019

Na https://ktociewyleczy.pl/wiedza/leczenie/terapie-naturalne/6174-opinie-o-vitberg-wibroterapia-zmniejszyla-u-mnie-bol-kregoslupa znajdziesz więcej informacji o marce Vitberg

Czy terapia wibracjami może pomóc osobom cierpią na ból kręgosłupa będącym skutkiem pracy przed monitorem? Zapoznaj się z opinią dziennikarki serwisu”Kto Cię wyleczy” o urządzeniu do wibroterapii marki Vitberg.

Aparat RAM Vitberg+ – alternatywa dla tabletek przeciwbólowych?

Podczas pracy przed monitorem z czasem odczuwamy odrętwienie ramion i szyi, bóle kręgosłupa czy uczucie ciężkości w nogach. Jest to rezultatem braku optymalnej ilości ćwiczeń, gdyż niedostatek czasu często staje się przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub regularnych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można natomiast skutecznie rozmasować te części ciała, w których ból staje się uciążliwy. Moduły urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg – w zależności od naszych potrzeb – wprawią w wibracje kolana, szyję, nogi, plecy lub biodra. Wibroterapia nie tylko pomaga zniwelować ból, ale także relaksuje, co owocuje obniżeniem poziomu stresu i spokojniejszym snem. Ponadto, Vitberg opracował moduł Metabolizm, który wspomaga odchudzanie.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego oraz pięciu opcjonalnych modułów stymulujących. Podział na moduły jest ważną zaletą produktów marki Vitberg: można kupić pełen zestaw wszystkich elementów bądź skompletować tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

You May Also Like