Recenzja urządzeń do wibroterapii Vitberg – opinia portalu „ABC Zdrowie”

14 października 2018

Poszukujesz więcej wiadomości o marce Vitberg? Skieruj się na portal.abczdrowie.pl/zestaw-do-wibroterapii-ram-vitberg-test-redakcyjny

Poznaj wyniki testu redakcyjnego urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg, którego podjęła się dziennikarka serwisu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki serwisu „ABC Zdrowie”

Sprawdzono funkcjonowanie kompletnego zestawu RAM Vitberg+, składającego się z 6 modułów aktywnych oraz dodatkowych elementów czyniących eksploatację przyrządu o wiele wygodniejszą. W aparacie można regulować częstotliwość wibracji – dostępne są cztery zakresy, z czego ostatni dedykowany jest do wibracyjnego treningu sportowego. Za pomocą modułu bazowego można przeprowadzić zabiegi na odcinku lędźwiowym kręgosłupa, stopach i łydkach. Jeżeli zechcemy rozszerzyć działanie urządzenia i dopasować je do własnych preferencji, niezbędne jest zakup modułu: Nogi, Szyja, Kolana, Biodra lub Metabolizm. Przy użyciu tych elementów można efektywnie zapobiegać bólom kolan i łydek, łagodzić drętwienie karku, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, przeciwdziałać migrenom, a nawet wspomagać proces odchudzania.

Zabiegi rehabilitacyjne z urządzeniami RAM Vitberg+ trwają pół godziny i można je przeprowadzać w profesjonalnych gabinetach oraz domach opieki, jednak pozwalają przede wszystkim na używanie ich we własnym domu.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

You May Also Like