Opinia redaktora bloga „Testy outdoorowe” o zestawie RAM Vitberg+

27 grudnia 2018

Vitberg opinie. Uzyskaj więcej informacji

Wibroterapia, czyli oddziaływanie na organizm człowieka drganiami o różnej częstotliwości, może znacznie podnieść komfort życia pacjentów cierpiących z powodu bólu nóg, szyi czy kręgosłupa. Moduły masujące rodzimej marki Vitberg opracowano z myślą zarówno o pacjentach klinik oraz poradni rehabilitacyjnych, jak i o użytkownikach domowych.

Urządzenia Vitberg – konstrukcja i sposób działania

Aparat do terapii wibracjami RAM Vitberg+ to zestaw najwyższej jakości, jest złożony z modułu bazowego (niezbędnego do funkcjonowania całości zestawu), pięciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, wykorzystywanych do ułożenia ciała w komfortowej pozycji podczas zabiegu. Podstawowy moduł pozwoli na skuteczny masaż kręgosłupa i nóg, ale również będzie służył do walki z objawami stresu i do relaksu.

Zestaw złożone jest z niezwykłą dbałością o szczegóły. Wykorzystane materiały i komponenty w większości są produkowane w Polsce. Uruchomienie i podłączenie kolejnych modułów jest bardzo proste. Dzięki poręcznemu pilotowi możemy wybrać odpowiedni poziom intensywności drgań. Urządzenie do wibroterapii RAM Vitberg+ posłuży zarówno sportowcom, jak i osobom starszym.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

You May Also Like