Najlepsze metody wybielania zębów

3 lutego 2019

Lśniące i białe zęby to najlepsza wizytówka każdego człowieka. Niestety wiele czynników zewnętrznych niszczy nasze szkliwo i powoduje, że pojawiają się na nim przebarwienia. Nie zawsze systematyczne zabiegi pielęgnacyjne działają efektywnie. Jak odzyskać nieskazitelny uśmiech? Czy wybielanie lampą BEYOND jest bezpieczne?

Wybielanie zębów – znakomite efekty już po 3 sesjach

Mycie jamy ustnej po każdym posiłku pomaga zachować zdrowe szkliwo, ale nie zawsze ustrzeże przed przebarwieniami. Cukry i inne czynniki powodują, że nasze zęby przestają prezentować się ładnie. Domowe zabiegi wybielające (soda oczyszczona, pasty, paski), nie zawsze są bezpieczne dla jamy ustnej. Na szczęście współczesna stomatologia estetyczna ma szereg metod, które przywracają zębom biel. Jakie zabiegi są w tym momencie najpopularniejsze? Stomatolodzy szczególnie rekomendują naświetlanie zębów lampą BEYOND, która przynosi satysfakcjonujące efekty już po 3 zabiegach. Zabieg nie jest bolesny i jest bezpieczny dla jamy ustnej.

Wybielanie zębów nawet o kilkanaście tonów

Jak odbywa się wybielanie zębów lampą BEYOND? Najpierw trzeba zweryfikować czy w jamie ustnej nie ma ubytków. Potem przy pomocy specjalnego szablonu określa się kolor zębów przed zabiegiem. Po przygotowaniu pacjenta do zabiegu, stomatolog przystępuje do nałożenia preparatu z utleniaczem na wybrany ząb lub wszystkie zęby. Istotne jest też właściwe dobranie PH żelu. Żel aktywowany jest przez światło lampy i przechodzi przez szkliwo do zębiny usuwając przebarwienia. Metoda BEYOND wybiela zęby nawet o 15 tonów, efekty są zatem spektakularne i utrzymują się do trzech lat. Po zabiegu należy wystrzegać się barwiących napojów i potraw przez przynajmniej kilka dni. Świetne efekty przynosi również wybielanie zębów za pomocą szyn wybielających.

You May Also Like