Jak terapia wibracjami wpływa na zdrowie? O produktach marki Vitberg

16 października 2018

Wszystko o Vitberg opinie

Czym jest wibroterapia i jak wpływa na poprawę zdrowia człowieka? Czy pomaga leczyć niektóre schorzenia? Czy jest możliwość zakupu zestawy do wibroterapii do domowego użytku? Odpowiedzi znajdziesz na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia lecznicza i profilaktyczna, która polega na stymulacji pracy mięśni poprzez skierowanie przez odpowiednie urządzenie bodźca mechanicznego. Na działanie terapii wibracyjnej można wystawić całe ciało lub skoncentrować się na określonym jego fragmencie. Korzystanie z wibroterapii zalecają rehabilitanci, lekarze medycyny sportowej i fizjoterapeuci.

Terapia wibracjami pomaga podnieść sprawność organizmu na różny sposób: usprawnia krążenie limfatyczne, poprawia perystaltykę jelit, pomaga w leczeniu problemów urologicznych, a nawet może przyczynić się do nasilenia procesów metabolicznych i w efekcie wspomóc odchudzanie. Drgania urządzeń do terapii wibracyjnej usprawniają krążenie w kończynach dolnych, uspokajają i niwelują stres, ułatwiają relaksację pacjenta, jak również wspomagają przepływ limfy i krwi, co wykorzystuje się w profilaktyce objawów miażdżycy oraz zawału serca.

RAM Vitberg+ – urządzenie do wibroterapii polskiej produkcji

Zainteresowanie terapią wibracjami rośnie z roku na rok, jednakże pacjenci chcą korzystać z urządzeń do wibroterapii również prywatnie, we własnym domu. Do takich osób kierowana jest propozycja polskiej firmy Vitberg, która opracowała Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Klientom indywidualnym firma Vitberg daje możliwość przetestowania swoich produktów w poradniach, działających na terenie Polski.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

You May Also Like