Chirurgia i kosmetyka – o centrum medycyny estetycznej w Kielcach

24 czerwca 2021

Wszystko o gabinecie medycyny estetycznej w Kielcach.

Centrum medycyny estetycznej Re Vitae mieści się w Kielcach przy ul. Wojska Polskiego 60. Klinika podejmuje pacjentów od poniedziałku do piątku od godz. 11 do 19. Oprócz filii w Kielcach prowadzi także oddział w niedalekim Busku Zdroju.

Oferta gabinetu kosmetologii Re Vitae

Zespół lekarzy specjalistów Gabinetu Re Vitae wykonuje rozmaite zabiegi zarówno z zakresu chirurgii ogólnej, jak i estetycznej, jak również zabiegi pielęgnacyjne i kosmetologiczne.
Przeprowadzane są tu mało inwazyjne zabiegi polegające na eliminowaniu zmian na skórze, m.in. włókniaków, wrastających paznokci czy brodawek wraz z możliwością przesłania tkanki do badań histopatologicznych. Z zakresu zabiegów chirurgii plastycznej centrum wykonuje m.in. operacje plastyczne nosa oraz piersi, a także zabiegi liposukcji oraz lipozy laserowej. W zakresie ginekologii estetycznej w Centrum Re Vitae przeprowadza się m.in. leczenie umiarkowanego nietrzymania moczu, korekcję blizn pozostałych po cesarskim cięciu i laserową rewitalizację pochwy. Medycy tej kliniki medycyny estetycznej zajmują się też flebologią, czyli diagnostyką i leczeniem chorób żył, wykonując m.in. zabiegi skleroterapii i miniflebektomii (usuwania żylaków), likwidacji hemoroidów oraz pajączków naczyniowych.

W klinice realizuje się także zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, takie jak zabiegi medyczne z użyciem botoksu (leczenie nadpotliwości, migreny i bruksizmu), lifting HIFU, zabiegi wypełniające z zastosowaniem kwasu hialuronowego czy mezoterapia igłowa i bezigłowa. W klinice kosmetologii oferowane są również popularne zabiegi, takie jak kriolipoliza, hydradermabrazja oraz peeling chemiczny i węglowy.

“Re vitae” Centrum Medycyny Estetycznej i Chirurgii Plastycznej
ul. Wojska Polskiego 60
25-389 Kielce

Mob.: +48 664-029-922
E-mail: [email protected]

You May Also Like