Blog „Polaku lecz się sam” sprawdza urządzenia firmy Vitberg

10 marca 2019

Zobacz więcej szczegółów o marce Vitberg na polakuleczsiesam.pl

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do terapii wibracjami firmy Vitberg, którego podjął się autor bloga „Polaku lecz się sam”. Opinię odnośnie systemu RAM Vitberg+ Moduł Szyja przygotowano po 30-dniowym okresie korzystania z modułu.

Vitberg – opinie autora bloga „Polaku lecz się sam”

Redaktor testujący Moduł Szyja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ zaobserwował, że zaledwie po kilku zabiegach rzadziej pojawia się u niego ból odcinka szyjnego, który jest wywoływany przez długotrwałą pracę w pozycji siedzącej. Dodatkowo korzystanie z programu relaksacyjnego polepszyło także sen autora recenzji, dzięki niwelacji napięcia mięśni oraz odprężeniu ciała.

Blogger „Polaku lecz się sam” zauważa, że przy używaniu zestawów do masażu wibracyjnego marki Vitberg ważna jest cykliczność sesji, ponieważ wtedy efekty terapii wibracjami odczuwa się wcześniej. Za zestawem RAM Vitberg+ przemawia także łatwość instalacji, wysoka jakość produkcji, jego estetyka oraz to, iż jest to dzieło polskiego producenta. Osobom zastanawiającym się nad zakupem całego zestawu (bądź wyłącznie poszczególnych jego modułów) zaleca się przetestowanie mat wibracyjnych w poradniach Vitberg działających na terenie całej Polski.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

You May Also Like