Rysowanie to Twoje hobby? Rozważ kurs digital painting!

27 marca 2023

Szukasz szczegółowych wiadomości dotyczących digital paintingu? Zajrzyj na domin-krakow.pl

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która współcześnie zdobywa coraz większą popularność i jest wszechstronnie wykorzystywana między innymi w reklamie, grach komputerowych i filmie. Pragniesz rozwinąć się zawodowo lub hobbystycznie? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i zyskaj nowe umiejętności, dzięki którym będziesz tworzyć fantastyczne postaci, rozwijać koncept wyimaginowanych światów, jak również obrabiać zdjęcia w programach graficznych. Lekcje obejmują także kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przyda się do tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – program

Kurs digital painting to małe grupy, najwyżej 8-osobowe, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć, które trwają po 3 godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, a w ich czasie uczestnicy poznają funkcje programów graficznych, podstawy anatomii i proporcji człowieka oraz malarstwa, uczą się, jak używać warstw i masek, odwzorować światło oraz tworzą własne postaci. Nauka technik jak np. photobashing i matte painting umożliwiają osiągnięcie spektakularnych rezultatów. Doświadczeni instruktorzy z obszernym portfolio zrealizowanych prac na każdym kroku służą profesjonalną poradą, wykonują korekty i wspierają w tworzeniu najpiękniejszych rysunków cyfrowych.

Dla kogo przeznaczony jest kurs digital painting?

Kurs digital painting dostępny jest dla osób powyżej 15 roku życia. Został przygotowany zarówno z myślą o pasjonatach, pragnących doskonalić posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i kandydatach na studia na Akademiach Sztuk Pięknych oraz osobach chcących pracować w branżach związanych z animacją, grami komputerowymi, reklamą i filmem.

Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

You May Also Like