Kurs rysunku dla dorosłych i dla dzieci

26 marca 2020

Potrzebujesz szczegółowych wiadomości o kursie rysunku? Idealnie trafiłeś! Kliknij w to miejsce

Uwielbiasz rysować i chciałbyś opanować nowe umiejętności? A może kończysz liceum i Twoim marzeniem jest zdać egzamin na Wydział Sztuki na Akademii Sztuk Pięknych? Zgłoś się na wszechstronny kurs rysunku, który pomoże Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse w walce o studia na wybranej uczelni w kraju, a nawet za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają przyjazną atmosferę i najlepsze efekty nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej w każdy dzień, a także porad online.

Do kogo kierowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony z myślą o pasjonatach chcących realizować się na artystycznych kierunkach studiów, jak np. grafika czy malarstwo. Na kursy tego rodzaju zapisują się też osoby zainteresowane wzornictwem przemysłowym, digital designem czy architekturą wnętrz. Świetną propozycją na wykorzystanie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które umożliwiają zdobycie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku obejmuje również kurs rysunku architektonicznego, rysunek dla młodzieży 13-16, kurs przygotowujący na ASP oraz digital painting. Każdy odkryje warsztaty dopasowane do swoich potrzeb.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – czy warto wziąć w nim udział?

Interesują Cię warsztaty przygotowujące do studiów? A może chciałbyś zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala rozwijać kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co bez wątpienia zaprocentuje w przyszłości. Warsztaty prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a doświadczeni pedagodzy nie tylko służą radą, ale też inspiracją. Zapisz się na kurs rysunku!

Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

You May Also Like