Chcesz opanować Photoshop? Kurs online może być rozwiązaniem

19 maja 2022

Kurs Photoshop online - dowiedz się więcej o ofercie na digitalownia.pl.

Adobe Photoshop to program, który od dziesięcioleci jest popularnym narzędziem pracy osób trudniących się obróbką zdjęć i samych fotografów. W ciągu kilkunastu lat z powodu swojej uniwersalności, a zwłaszcza opcji dodawania do niego tysięcy przydatnych pędzli reprodukujących efekty, jakie dają tradycyjne farby, oprogramowanie to pokochali również graficy i ilustratorzy. Obecnie twórcy gier oraz filmów animowanych używają tego programu do projektowania wyglądu postaci czy przygotowania teł w swoich projektach. Nie dziwi zatem fakt, że osoby, które chcą wejść w świat malarstwa cyfrowego, zazwyczaj w pierwszej kolejności pragną znaleźć solidny kurs Photoshopa.

Kurs Photoshop – przez internet czy lepiej w szkole malarstwa i rysunku?

Oprogramowanie Adobe Photoshop jest niesłychanie rozpowszechnione, więc co rusz tworzone są dziesiątki godzin szkoleń omawiających jego opcje, jak również reklamujących zastosowanie nowych pędzli, o które można go poszerzyć. Sporo takich poradników szybko wyszperasz na bezpłatnych serwisach video, jednakże z takich krótkich kursów ciężko nauczyć się samodzielnie Photoshopa. Polecanym wyjściem jest udział w kursie prowadzonym przez doświadczonego szkoleniowca, w trakcie którego poznasz nie tylko główne narzędzia oprogramowania, ale także dowiesz się jak je kreatywnie wykorzystywać. Takie zajęcia oferowane są przeważnie przez szkoły malarstwa i rysunku, niemniej jednak jeśli nie możesz w nich uczestniczyć, możesz kupić dostęp do kursów digital paintingu przez internet i poznać techniki malarstwa cyfrowego nie ruszając się z domu!

Kurs Photoshop online – w razie trudności kursant powinien otrzymać pomoc nauczyciela

Stawiając na kurs online Photoshopa powinno się wybierać szkolenia, które nie pozostawiają kursanta samego z szablonowym poradnikiem pokazującym w etapach jak wykonywać dany typ obrazu. Photoshop może być z początku dla niektórych użytkowników nadzwyczaj mylący i niekiedy konieczny jest bezpośredni kontakt z instruktorem, który wytyczy właściwy kierunek czy wyklaruje, czemu nie uzyskaliśmy jakiegoś efektu. Powinno się zatem wybrać taki kurs Photoshopa online, który w ramach zakupionej usługi gwarantuje skontaktowanie się z twórcą szkolenia, co sprawi, że każda trudność będzie błyskawicznie pokonana. Dobrze również poszukać kursu online, na koniec którego stworzony przez użytkownika obraz zostanie rzetelnie oceniona przez autora szkolenia. Korekta pracy wykonana przez kompetentnego szkoleniowca uczy obiektywnej oceny własnej twórczości i umożliwia samodzielną identyfikację artystycznych niedociągnięć technicznych.

Digitalownia Studio Grafiki 2D i 3D
Workshop Kraków Sp. z o.o.
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 797-274-186
E-mail: [email protected]

You May Also Like