Wybierz okna energooszczędne

25 maja 2019

Sprawdź, gdzie zamówić okna energooszczędne, wejdź na www.oknostol.com.pl

Wysokiej klasy okna energooszczędne to najważniejszy komponent, o którym nie można zapomnieć przy ocieplaniu budynku. Najbardziej popularne są okna drewniane, które w sprzedaży odnajdziemy w wielu wersjach. W jaki sposób są wyprodukowane i co zapewniają?

Okna energooszczędne – wygodne warunki mieszkania i oszczędność węgla lub oleju opałowego

Drewniane okna wytwarzane są z ekologicznych materiałów – na przykład dębu i meranti. Charakteryzują się doskonałymi właściwościami, dzięki czemu w niczym nie ustępują swoim odpowiednikom z tworzyw sztucznych. Ocieplając lokal przed zimą, trzeba zwrócić baczną uwagę na izolację termiczną stolarki okiennej. Daje to nie tylko brak strat ciepła, ale przede wszystkim oszczędność pieniędzy. Czynnik przepuszczalności cieplnej musi być utrzymany na prawidłowym poziomie (tj. poniżej 0,8 W/m2), wówczas w lokalu zapanują komfortowe warunki. Ciepło nie wydostaje się na zewnątrz, a przez szczeliny nie dociera chłód .

Okna energooszczędne – przeanalizuj wskaźnik izolacji dźwiękowej

Podejmując się wymiany okien przeanalizujmy następny istotny element – wskaźnik izolacji dźwiękowej. Jeśli chcemy cieszyć się wspaniałą ciszą w domu – postawmy na zespolone okna drewniane. Niezwykle ważne są też dokładne systemy uszczelniające – zapobiegają utracie ciepła i przedostawaniu się dźwięków. Warto więc zakupić drewniane okna energooszczędne, ponieważ współczesna technologia gwarantuje pozbycie się niechcianego zgiełku, a także oszczędność opału.

OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]

You May Also Like