Projekty domów drewnianych nadal bardzo popularne

7 sierpnia 2021

Jeśli chcesz zamówić domy góralskie całoroczne, koniecznie odwiedź ten adres.

Drewniana architektura przez lata była zastępowana przez budynki betonowe. Obecnie na szczęście zauważyć możemy to, iż ich popularność powoli rośnie. Rzecz jasna nie dzieje się tak bez przyczyny – domy drewniane posiadają bowiem mnóstwo atutów. Najistotniejszym okazuje się z pewnością styl – dopasowują się tak do willowej, jak i rustykalnej architektury. Istotne okazuje się także to, że domy drewniane są bezpieczne dla środowiska, gdyż są wznoszone tylko z odnawialnych surowców. Drewno potrafi również pochłaniać fale wydzielane przez telewizory i oczyszczać powietrze, a to powoduje, że ich lokatorzy lepiej się wysypiają i chronią swoje płuca.

Najczęściej zlecane projekty domów góralskich

Najpopularniejszym typem domów drewnianych są rzecz jasna te przypominające góralską architekturę. Nierzadko wykonywane są z bali, zaś sposób ich wykończenia nawiązuje do twórczości Stanisława Witkiewicza. Oczywiście zauważymy także projekty domów góralskich, które tworzone są w nowoczesnym guście. Nierzadko też widuje się projekty domów góralskich, które łączą różne style – między innymi części betonowe. To powoduje, że projekty domów drewnianych bez strachu możemy zlecić także, kiedy chcemy wznieść je poza Podhalem.

Projekty domów góralskich – jak wybrać architekta?

Pamiętajmy, iż na wygodę życia w domu góralskim wpływa przede wszystkim projekt, w myśl którego jest wybudowany. Z tego względu decydując się na podobne wyjście, warto obejrzeć dotychczasowe projekty architekta i przeczytać, co myślą o nim wcześniejsi klienci. Istotne jest, by w jego teczce było wiele projektów domów góralskich – przez to zyskamy gwarancję, iż nasze zamówienie zostanie odpowiednio zrealizowane i trafi w nasze potrzeby. Przy wyborze warto też dowiedzieć się, czy architekt działa z ekipą, która wzniesie dom – w ten sposób wszystko skończy się prędzej.

"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]

You May Also Like