Podpory stropowe – łatwy montaż i wysoka wytrzymałość

22 maja 2019

Kup podpory stropowe na http://tinyurl.com/y3evws6v

Podpory stropowe to rodzaj szalunków, bez których budowa wszelkich obiektów byłaby niemożliwa. W jaki sposób są stosowane? Kiedy opłaca się wynająć podpory szalunkowe?

Podpory stropowe – rodzaje i ich przeznaczenie

Wśród szalunków rozróżniamy podpory stropowe oraz deskowania do wykopów i ścienne. Ten pierwszy wariant wykorzystywany jest do podtrzymywania stropów – z pomocą tego tymczasowego elementu konstrukcyjnego można zalać strop betonem i odpowiednie jego uformowanie. Istotną rolę pełnią także stoliki szalunkowe oraz drewniane dźwigary – niezastąpione w trakcie wykonywania robót budowlanych. Podpory szalunkowe wytwarzane są ze stali malowanej lub ocynkowanej ogniowo i mają opcję ustawiania wysokości, co pozwala używać ich w rozmaitych sytuacjach. Zwykle w sprzedaży można dostać podpory o zakresie od 1,6 do 3 metrów lub od 2 do 3,6 metra.

Podpory szalunkowe – wiodący producenci i opcja wynajmu

Podpory stropowe charakteryzują się ogromną wytrzymałością, są także łatwe w montażu, a możliwości zastosowania ich w budownictwie są szerokie. Wśród czołowych producentów warto wymienić podpory Peri, szalunki Altrad, a także części wykonywane przez firmy Olan, Pionart czy Hunnebeck. Na szczególną adnotację zasługują podpory Peri, które wyróżniają się przemyślaną konstrukcją, prekursorskimi rozwiązaniami oraz imponującą jakością. Podpory stropowe Peri są dostosowane do użytkowania nawet w ciężkich warunkach. Obecnie dużo przedsiębiorstw budowlanych decyduje się na wynajem szalunków – przystępne ceny sprawiają, iż usługi te stają się coraz popularniejsze. Wynajęcie podpór stropowych to również oszczędność czasu.

ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]

You May Also Like