Marzysz o wygodnym domu? Zleć projekt pracowni architektonicznej

6 stycznia 2020

W tym miejscu uzyskasz więcej informacji o ofercie biura projektowego Kraków

Biuro projektów oferuje zróżnicowane spektrum usług – realizuje fantazje osób, które pragną osiedlić się w komfortowym i ustawnym domku, ale też kieruje swoją ofertę do instytucji oraz firm. Architekt przygotowuje pełny projekt budynku, a następnie aktywnie pilnuje przebiegu robót, planuje odnowę domu albo proponuje aranżację już wybudowanych domów, a także projektuje bieg instalacji wewnątrz posiadłości.

W czym pomoże Ci wykwalifikowane biuro projektów?

Szukasz nieszablonowych, kreatywnych projektów budowlanych? Chcesz, aby Twój dom wyróżniał się spośród pozostałych domków w mieście? A może potrzebujesz konceptu, który spowoduje, iż Twój dom będzie komfortowy, a równocześnie ergonomiczny? Zapraszamy do naszego biura projektów! Wśród projektów dostępne są zarówno te zgodne z najnowszymi nurtami w aranżacji przestrzeni, jak i plany inspirowane klasyczną stylistyką.

Biuro architektoniczne – co projektowaliśmy

Architekt Joanna Kłusak w portfolio ma zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków użyteczności publicznej, jak i domów jednorodzinnych oraz aranżacji pomieszczeń mieszkalnych. Przykładowe realizacje to między innymi biura, zakłady opiekuńczo-lecznicze, budynki rekreacyjne i mieszkania na wynajem. Kompozycja przestrzeni i istota projektu dostosowywany jest do specyfiki danego obiektu oraz indywidualnych potrzeb klienta. Nasze biuro projektowe może też rozplanować praktyczne i przestronne garderoby, które pozwolą na optymalne zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu lub domu.

Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]

You May Also Like