Jak mieszkać komfortowo i nowocześnie? Projektowanie wnętrz

21 września 2019

Zgłoś się po poradę do architekta wnętrz Kraków na joannaklusak.com/oferta/

To, jak wyglądają miejsca, w których żyjemy, ma duże oddziaływanie na nasze samopoczucie. Należy zatem zadbać o to, żeby wnętrza naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Projektowanie wnętrz zdaje się być nieskomplikowane, jednakże najczęściej okazuje się, że aby wykonać je perfekcyjnie, potrzebne są konkretne umiejętności. Stawka jest znaczna – idzie wszak o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka a często nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście – projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając aranżację wnętrz architektowi otrzymujemy opiekę specjalisty na wszystkich etapach projektowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz będą w pełni funkcjonalne oraz ergonomiczne. To wyjątkowo ważne, bo optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga sporej wiedzy, którą można nabyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia opracowywane są zwykle trzy projekty wnętrz – koncepcyjny, wykonawczy i budowlany.

Nie tylko projekty wnętrz – inne usługi

Praca architekta wnętrz niejednokrotnie nie kończy się wyłącznie na opracowaniu projektów. Aby jego propozycje zostały zrealizowane, zwykle nieodzowny jest też nadzór autorski, polegający na samodzielnym nabyciu materiałów (bądź ich wytypowaniu w sklepach) i nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz opracowania projektów mieszkań, architekt zapewnia również pomoc przy doborze nieruchomości, w profesjonalny sposób analizując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego mieszkania lub domu.

Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]

You May Also Like