Wyjątkowa biżuteria z koralem

16 czerwca 2020

Jeśli potrzebujesz biżuterii z koralem, koniecznie sprawdź www.bizutik.pl

Nazwa koral pochodzi od hebrajskiego wyrażenia “gord”, które oznacza amulet. Właśnie dlatego przyjęło się wierzyć, iż jest wzbogacony we właściwości ochronne. Osoby noszące biżuterię z koralem, strzeżone są przed złą energią i złymi duchami. Co więcej, koral relaksuje osoby nerwowe i spięte. Symbolizuje siłę i często nazywany jest także drzewem oceanów. Poświęcony mitologicznej bogini piękna, miał wzbudzać uczucie miłości.

Biżuteria z koralem – ekskluzywny dodatek

Zwykło się mawiać, że uśmiech to najpiękniejsza ozdoba kobiety. Nie można temu zaprzeczać. Jednak indywidualnie dopasowana biżuteria jest eleganckim uzupełnieniem stroju każdej kobiety. Biżuteria z koralem, będąc z jednej strony skromnym dodatkiem, z drugiej zaś ekskluzywną ozdobą, pasuje zarówno do codziennej stylizacji, jak i na specjalne okazje. Koral najczęściej spotykany jest w barwach białych, łososiowych i różowych. Rzadko kiedy przyjmuje odcień niebieski.

Właściwości lecznicze biżuterii z koralem

Korzystnego działania biżuterii z koralem dopatruje się również na płaszczyźnie leczniczej. Kamień korala oddziałuje na układ krwionośny, rozgrzewając i ożywiając organizm. Jego barwa blednie, kiedy organizm jest niedożywiony i cierpi na niedokrwistość. Biżuteria z koralem zalecana jest przede wszystkim osobom dojrzałym. Reguluje cykl menstruacyjny i korzystnie wpływa na poprawę płodności. Osoby będące pod dużą presją i szybko wpadające w gniew, mogą zdać się na jego właściwości hamujące. Uznaje się, iż nosząc biżuterię z koralem, można liczyć na spokojne życie , bez leków.

Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

You May Also Like