Symbol elegancji – srebrne kolczyki

19 sierpnia 2018

Tu zaopatrzysz się w kolczyki

Jednymi z najczęściej nabywanych przez panie elementów są bez wątpienia srebrne kolczyki. Pasują na każdą sytuację – bardzo huczną i w luźniejszym stylu. Przekonajmy się co sprawia, że są tak rozchwytywane, a także w jakich sklepach możemy je znaleźć.

Srebrne kolczyki – jaki fason wybrać

Srebrne kolczyki można znaleźć w zróżnicowanych kształtach. Najbardziej na czasie są lekkie wkręty, które pasują na różne wydarzenia, są skromne, a równocześnie eleganckie. Równie często wybierane są długie akcesoria, które cudownie podkreślają sylwetkę. Mogą być ozdobione szlachetnymi kamieniami albo zupełnie klasyczne. Akcesoria wyprodukowane ze srebra nie podrażniają skóry, co niejednokrotnie dzieje się w przypadku biżuterii z metali nieszlachetnych. Najbardziej gustowne kolczyki uzyskano techniką matowienia, więc wybierając je zweryfikujmy próbę oraz sposób ich wykonania.

Wyczyść swoje srebrne kolczyki

Żeby srebrne kolczyki zawsze prezentowały się perfekcyjnie, musimy skrupulatnie je czyścić i systematycznie usuwać wszystkie zanieczyszczenia. Powinno się odkurzać je co jakiś czas miękką szmatką wykonaną z miłego w dotyku tworzywa, używać specjalistyczne balsamy pielęgnujące, a nieużywane kolczyki przechowywać w zamkniętych pudełkach. Nie polecamy natomiast anachronicznych technik pielęgnacji, takich jak szczoteczka do zębów czy soda oczyszczona. Tego typu preparaty mocno niszczą delikatną powłokę metalu szlachetnego.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Szeroki wybór biżuterii znajdziemy niewątpliwie w e-sklepach, które oferują szybką dostawę i rozmaite obniżki cen. Ponadto zakupy online to nieprawdopodobny komfort, który z całą pewnością docenią przede wszystkim zabiegane kobiety.

You May Also Like