Stylowa biżuteria – srebrne pierścionki

22 lipca 2018

Znajdź srebrne pierścionki

Znakiem uniwersalnej wykwintności są srebrne pierścionki. Elementy zrobione z tego niezwykłego metalu musi posiadać w swojej szkatułce każda szykowna kobieta. Sprawdźmy więc, czym cechują te piękne dodatki, stanowiące idealną oprawę kobiecej ręki.

Srebrne pierścionki – jaka próba jest najbardziej popularna?

Najbardziej szlachetna próba srebra to 999, lecz wtedy srebro staje się surowcem plastycznym, podatnym na wszelkie uszkodzenia i jako pierścionek może błyskawicznie ulec zniszczeniu. W sklepach znajdziemy więc najchętniej wybierane przez Polki srebrne pierścionki robione z surowca 925. Możemy pokusić się o pierścionek jednolity lub nieco zaszaleć. Te najpiękniejsze wysadzane są cyrkoniami, szmaragdami, szafirami, jak również diamentami. Zaletą dodatków zrobionych ze srebra jest możliwość – jeśli tylko zechcemy taka konieczność – zmniejszenia lub powiększenia ich wielkości, o co zadbają profesjonalne zakłady jubilerskie. Pamiętajmy też o częstym nabłyszczaniu pierścionków, żeby wyglądały idealnie jak najdłużej.

Czy w sklepach internetowych kupimy wyszukane srebrne pierścionki?

Szlachetną biżuterię dostaniemy w każdym sklepie jubilerskim. Zamiast jednak przepuszczać fortunę w sklepach stacjonarnych, warto poszukać również w Internecie, gdzie koszty są aż o 25 procent niższe. Kupimy tam srebrne pierścionki w rozmaitych fasonach, ozdobione szykownymi kamieniami. Nie musimy tracić czasu na zakupy, a w razie potrzeby mamy prawo oddać zakup z powrotem. Takie sklepy online to duży wybór i mnóstwo zabawy dla każdej kobiety.

You May Also Like