Srebrne kolczyki z cyrkoniami

15 marca 2019

Potrzebujesz kolczyków z cyrkoniami? Wejdź na https://www.cyrkonie.com.pl/kolczyki/

Idealnym dodatkiem dla każdej Polki są kolczyki z cyrkoniami. Tego rodzaju świecidełka doskonale harmonizują się z pierścionkami wyprodukowanymi ze srebra. Sprawdźmy zatem, jak dobierać biżuterię z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – jak są produkowane

Cyrkonie to syntetyczne imitacje naturalnych klejnotów, mające wspaniałe parametry estetyczne. Migoczą w słońcu szykownym blaskiem, są odpowiednio polerowane oraz bezbarwne. Ich kształt doskonale imituje szlachetne diamenty, sprawdzają się zatem jako detal biżuteryjny. Na rynku znajdziemy także wielobarwne warianty cyrkonii – poprzez zastosowanie różnych komponentów można otrzymać poniższe zabarwienia: szafirowy, czerwony, zielony, brunatny. Najchętniej wybierane są kolczyki z cyrkoniami, ponieważ nadają się na każdą okazję – jako upominek z okazji rocznicy ślubu lub na Mikołajki.

Bransoletki, obrączki i kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym szeroko stosuje się cyrkonie, przede wszystkim w połączeniu ze srebrem. Te mieniące się kamienie są zahartowane i odporne na czynniki zewnętrzne, co sprawia, że idealnie pasują do srebrnych pierścionków, tzw. nausznic, jak również łańcuszków. W jakich sklepach dostaniemy ozdoby z cyrkoniami? Szeroki asortyment mają sklepy on-line, gdzie możemy zobaczyć śliczne kolczyki z cyrkoniami i ozdoby w zróżnicowanych wariantach i świetnych cenach. Bez wychodzenia z domu możemy mieć wyśnioną i piękną biżuterię. Odbiorcy często kupują proste kolczyki, chociaż popularne są też te bogato zdobione.

You May Also Like