Sklep jubilerski – szeroki zakres usług związanych z biżuterią

26 października 2023

W tym miejscu zobaczysz najnowszy asortyment sklepu jubilerskiego Kraków.

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu oraz rozwojem rynku, zreformowaliśmy także nasze zwyczaje związane z dokonywaniem zakupów. Dzisiaj entuzjastycznie wykorzystujemy możliwość zakupów przez internet. I choć w sieci wyszukamy prawie wszystko, nadal wiele artykułów powinno się nabywać w sklepach stacjonarnych. Biżuteria jest jedną z nich.

Dlaczego warto kupować biżuterię w sklepie jubilerskim?

Kupno platynowej broszki, pierścionka lub naszyjnika łączy się z wyższym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy podczas zwykłych zakupów. Zatem, aby być pewnym, że biżuteria spełni w pełni nasze wymagania, powinniśmy przyjrzeć się jej osobiście u jubilera. Jest kilka argumentów, które przemawiają za takim działaniem. W czasie wizyty w sklepie jubilerskim, szczególnie gdy chcemy nabyć obrączki ślubne lub pierścionek, mamy możliwość nałożyć biżuterię i sprawdzić jak w rzeczywistości będzie ona wyglądać na naszej dłoni. Jeśli natomiast zauważymy wzór pierścionka jaki nam się spodoba, ale okaże się on za luźny bądź za ciasny, złotnik na nasze życzenie dostosuje go do właściwego wymiaru lub wykona nowy. Następną zaletą kupowania bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania rzetelnej porady jubilera. Pokażeon, które kamienie szlachetne będą pasować do naszej karnacji, pomoże nam dobrać stosowny kruszec, wskaże aktualne nurty we wzornictwie, a osobom szukającym biżuterii na prezent doradzi, co teraz daje się na urodziny, chrzest czy ślub.

Sklep jubilerski – renowacja zepsutej biżuterii i jej grawerowanie

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich dzieł, ale także pełnią inne usługi. Reperacja zniszczonej biżuterii jest jedną z nich. Jeżeli wypadł nam kamień z kolczyka bądź rozerwał się łańcuszek, jubiler szybko i po mistrzowsku zreperuje go w swojej pracowni. Kiedy otrzymamy w spadku biżuterię po kimś, kto miał mniejszy rozmiar palca, jubiler poprawi obwód takiego pierścionka. Na naszą prośbę złotnik wygraweruje też na pierścionku lub wisiorku datę, gratulacje, podziękowania albo inny ważny dla nas cytat. Natomiast jeśli pragniemy obdarować kogoś wyjątkowym prezentem, albo mamy swój pomysł na sygnet bądź zawieszkę, możemy zlecić jubilerowi stworzenie biżuterii według naszego szkicu. A jeśli w szkatułce trzymamy zbędną albo zniszczoną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, przynieśmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym działa skup złota.

Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]

You May Also Like