Pierścionki dla dzieci

6 września 2018

Sprawdź, gdzie nabyć biżuterię dla dzieci

Dziewczynki szybko pragną stać się jak ich mamy: mierzą ich garderobę i włóczą nogami w maminych szpilkach, pożyczają biżuterię. Jednak, aby nasze rzeczy nie ucierpiały w czasie zabaw, czasem warto kupić pociechom własne świecidełka. Idealnym pomysłem na drobny podarunek jest biżuteria dla dzieci. Inspiracją mogą okazać się propozycje ze strony internetowej bizuteriadladzieci.com.

Na co zwrócić uwagę wybierając biżuterię dla dzieci?

Pierwszorzędnym kryterium wyboru błyskotek dla dziewczynek powinna być praktyczność. Wiszące kolczyki nie mogą być ciężkie, aby nasza pociecha nie zaczepiła nim o ubranie. Kolejnym aspektem jest wygląd. Pierścionki i wisiorki powinny wyglądać skromnie i niewyzywająco – wybierajmy te kolorowe, z dziecięcymi motywami. Zwróćmy uwagę na materiał, z jakiego zostały zrobione oraz solidność wykończeń – brak ostrych krawędzi, zbyt luźne zakrętki do kolczyków.

Najciekawsze propozycje biżuterii dla dzieci

Najczęściej spotykane motywy na dziecięcej biżuterii to kwiatki, koniczynki i kokardki. Jeżeli chodzi o kolorystykę, królują różne odcienie różu, a także fiolet, błękit i biel. Generalnie, dziewczynki wolą srebro niż złoto. Biżuteria dla dzieci często uzupełniana jest o sznurki, tasiemki i plastikowe elementy, które powodują, że nie mamy wątpliwości co do tego, kto powinien ją nosić. Akcesoria specjalnie dla najmłodszych znajdziesz na bizuteriadladzieci.com.

You May Also Like