Kolczyki z bursztynem – to warto wiedzieć

27 marca 2020

Sprawdź, gdzie zamówić kolczyki z bursztynem, wejdź na http://bit.ly/2hJ8yd3

Bursztyn to jeden z najstarszych używanych przez jubilerów surowców. Pomimo biegu czasu, wciąż jest często kupowany przez klientów szukających ponadczasowych ozdób. Dobrze również napisać o kosztach jego zakupu – mimo że kiedyś był bardzo cenny, obecnie na pierścionki i kolczyki z bursztynem jest w stanie pozwolić sobie każdy z nas. Ze względu na popularność takiej biżuterii warto powiedzieć krótko o tym, jak troszczyć się o bursztyn, by wytrzymał wiele lat i o tym, gdzie należy kupić kolczyki z bursztynem.

Kolczyki z bursztynem – jak o nie dbać?

Bursztyn to dość miękki materiał, więc łatwo go porysować. Dlatego kolczyki z bursztynem należy wycierać miękką szmatką – najlepiej irchą. Nigdy nie używajmy też środków myjących – potrafią one zepsuć bursztyn. Znacznie lepiej sprawdzi się zwykła woda, w razie poważniejszych zabrudzeń z niewielką ilością mydła. Ważne jest również to, gdzie przechowujemy pierścionki lub kolczyki z bursztynem. Unikajmy zwykłych pojemników, wymieniając je szkatułkami wyłożonymi od środka delikatną tkaniną.

Kolczyki z bursztynem – gdzie nabyć?

Do niedawna jedynym rozwiązaniem dla chcących kupić pierścionki z bursztynem okazywała się wizyta u złotnika. Dziś możemy poradzić sobie z tym znacznie wygodniej niż kiedyś – zwyczajnie logując się do sieci. Na e-sklepy warto zdecydować się także z innego względu – są bowiem dużo bardziej komfortowe. W internecie mamy też szansę poznać katalogi różnych sklepów i znaleźć te kolczyki z bursztynem, jakie najbardziej będą nam odpowiadać.

Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

You May Also Like