Kolczyki na sztyftach pasują do wszystkiego

10 maja 2019

Wszystko, czego trzeba dowiedzieć się o kolczyki sztyfty, znajdziesz na www.bizutik.pl/kolczyki/sztyfty

Na to, jak będą prezentowały się kolczyki, rzutuje nie tylko wykorzystany do ich zrobienia kruszec, wzór i ozdobne minerały, ale też typ mocowania. W sklepach dostępne są rozmaite typy zapięć – między innymi długie bigle lub niewielkie sztyfty. Te ostatnie to najlepszy zakup dla tych kobiet, które cenią minimalizm i komfort, gdyż niewielkie kolczyki na sztyftach nie haczą o odzież i nie obciążają ucha. Szczególnie istotna jest również rozmaitość projektów kolczyków na sztyftach – są wśród nich wersje na specjalne imprezy oraz te, które bez problemów możemy zakładać do pracy.

Kolczyki na sztyftach do odświętnych strojów

Kolczyki na sztyftach okazują się nierzadko bardzo stylowe, a jednocześnie nie rażą nadmiarem. Dobrym rozwiązaniem okażą się z pewnością wykonane ze srebra kolczyki wysadzane niewielkimi, ozdobnymi minerałami – topazem czy bursztynem. Szczególnie dobrze wyglądać będą przy stonowanych, lecz stylowych kreacjach – ich dopasowanie ułatwiają niewielkie rozmiary i nieskomplikowany wzór.

Kolczyki na sztyftach potrafią zadziwić

Z identycznych powodów kolczyki na sztyftach mogą być zakładane także do codziennych strojów. Do biura warto założyć przede wszystkim kolczyki na sztyftach wysadzane syntetycznymi minerałami – prezentują się niemal tak korzystnie, jak naturalne, a ich ewentualne zgubienie nie będzie tak dotkliwe. Sztuczne kamienie, które szczególnie łatwo łączą się ze sztyftami, to cyrkonie. Niekiedy również dobrze wybrać kolczyki na sztyftach z wykonaną z plastiku niebanalną ozdobą.

Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

You May Also Like