Elegancka i niedroga srebrna biżuteria

12 września 2019

Chcesz nabyć biżuterię srebrną? Wejdź na www.bizutik.pl

Jest z człowiekiem od wieków i mimo pojawienia się różnych innowacyjnych projektów, w gruncie rzeczy mało się zmieniła. Biżuteria nadal odgrywa identyczną rolę – jest pewnego rodzaju dekoracją człowieka, a także umożliwia oddanie własnego charakteru. Nic zatem dziwnego, że biżuterię równie często zakładają kobiety i mężczyźni, dzieci oraz dorośli, ludzie z najróżniejszych klas społecznych. Bez względu na to, które projekty cenimy, prawie za każdym razem biżuteria jest wykonywana z takich samych materiałów – zwykle ze srebra. Czemu więc srebrna biżuteria jest tak chętnie wybierana? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, by wytrzymały przynajmniej pięć dekad?

Mocne strony srebrnej biżuterii

Głównym atutem srebrnej biżuterii okazuje się z całą pewnością to, iż jej stosowanie pozwala uniknąć różnych powikłań. Srebro jest antybakteryjne, zatem zakładanie srebrnej biżuterii bywa zalecane osobom, które w ostatnim okresie przekłuły ciało. Nie wolno zapomnieć też o jego atrakcyjności, która łączy się z dość niewielkimi cenami.

Jak troszczyć się o srebrną biżuterię

Srebro posłuży sporo czasu, jednak powinniśmy odpowiednio je konserwować. Przede wszystkim nie zakładajmy srebrnej biżuterii, gdy pracujemy – może się ona porysować czy uszkodzić w kontakcie ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria powinna też być czyszczona w wodzie ze spirytusem czy amoniakiem. Trzeba przechowywać ją w szkatułce z delikatną tkaniną – unikniemy tak zarysowań.

Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

You May Also Like