Dla kogo są kolczyki na biglach?

3 grudnia 2021

Kolczyki bigle. Zdobądź więcej wiadomości.

Kolczyki to nie tylko szlachetne minerały i metale. Ważne są bowiem zarówno ich projekty, ale także względy funkcjonalne – kolczyki, których nie nosi się wygodnie niewątpliwie nieczęsto będą wyjmowane ze szkatułki. Dlatego wybierając biżuterię warto dowiedzieć się, który rodzaj zapięcia posiadają. Różnorodność zapięć jest naprawdę ogromna – angielskie, sztyfty czy bigle. Który typ okaże się najlepszym pomysłem? Warto między innymi postawić na kolczyki na biglach – są bowiem wygodne i doskonale wyglądają.

Kolczyki na biglach – jak dopasować?

Kolczyki na biglach rekomendowane są przede wszystkim dla pań o stosunkowo kwadratowej twarzy – są długie, zatem dodają twarzy wyrazistości. Świetnie będą się także prezentowały na okrągłej buzi – szczególnie, jeżeli wybierzemy kolczyki z biglami z długimi ozdobami. Warto jednak nadmienić, iż kobiety o trochę innej twarzy też mogą zakładać kolczyki na biglach – wystarczy, że znajdą odpowiedni wzór.

Kamienie na biglach z dekoracyjnymi minerałami

Kolczyki na biglach wytwarzane są z różnych minerałów – wszystko zależne jest od ich ceny i fantazji twórcy. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się na pewno kolczyki na biglach z turkusem, kryształami i minerałami syntetycznymi – między innymi z chalcedonem. Które z nich najlepiej kupić? To rzecz własnych upodobań – niekiedy korzystniej wypadną kolczyki z topazem, innym razem dobrze sprawdzi się kamień sztuczny, zatem zakup kolczyków należy przeanalizować samemu.

Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

You May Also Like